Home Retea unitati

Retea unitati

Cel mai bun credit de nevoi personale din Romania

 
* In zilele de sambata oferim o gama restransa de produse si servicii din oferta generala a bancii, serviciile disponibile fiind urmatoarele: deschideri de cont, actualizare de date clienti, operatiuni pe conturi , transferuri Western Union, schimburi valutare in numerar la casierie, accesarea serviciilor Direct Debit, SMS Alert, BT Alert, preluarea instrumentelor de debit in vederea prelucrarii, incasare facturi, eliberare extrase de cont, preluare numerar in regim de pretezaur. In zilele de sambata nu se fac licitatii valutare si nu putem sa va oferim informatii despre produsele de creditare.

 

BUCURESTI

Banca Transilvania

Sos. Bucuresti-Ploiesti nr.43

Telefon: +4021 2081028; +4021 2081001; +4021 2081000

Fax: +4021 2332536; +4021 2332537

Director Regional: Irinel Surdu

Email: irinel.surdu@btrl.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Sucursala LIPSCANI

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

 

Str. Lipscani nr.102

Telefon: +4021 4072360

Fax: +4021 3072072

Director: Zoia Budes

Email: zoia.budes@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Sucursala BUCUR-OBOR

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

 

Sos. Mihai Bravu, nr. 10

Telefon: +4021 2526603

Fax: +4021 2525205

Director: Dan Ghita

Email: dan.ghita@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Sucursala UNIRII

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

 

P-ta Alba-Iulia nr.2,Bl. I1

Telefon: +4021 4012100

Fax: +4021 3277681

Director Coordonator: Ruxandra Mercurian

Email: ruxandra.mercurian@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Sucursala MILITARI

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

 

Bd. iuliu Maniu, nr. 22, bl. C15

Telefon: +4021 4349159

Fax: +4021 4349160

Director: Cristina Ionita

Email: cristina.ionita@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Sucursala PANTELIMON

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

 

Sos. Pantelimon nr. 328

Telefon: +4021 4072700

Fax: +4021 2552083

Director: Silvia Popescu

Email: silvia.popescu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Sucursala PIATA CHIBRIT

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

 

Calea Grivitei nr. 395

Telefon: +4021 2240191

Fax: +4021 2240056

Director: Serban Caloian

Email: serban.caloian@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Sucursala MARRIOTT

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

 

Calea 13 Septembrie nr. 108-112, bl. 52-54

Telefon: +4021 4105525

Fax: +4021 4105538

Director: Adriana Rizea

Email: adriana.rizea@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia VICTORIA

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30

 

B-dul Iancu de Hunedoara nr. 6

Telefon: +4021 2128826

Fax: +4021 2128827

Director: Ramona Prejban

Email: ramona.prejban@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Rosetti

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Bucuresti, Bd. Carol I nr.23

Telefon: +4021 3123434

Fax: +4021 3123521

Director: Mihaela Frangu

Email: mihaela.frangu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Magheru

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. N. Balcescu nr. 16, sector 1

Telefon: +4021 407.23.72

Fax: +4021 315.63.72

Sef agentie: Daniel Ciochina

Email: daniel.ciochina@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Dorobanti

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Aviator Radu Beller nr. 6, sector 1

Telefon: +4021 2338803

Fax: +4021 2338804

Director: Andreea Oniceag

Email: andreea.oniceag@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Crangasi

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea Crangasi nr.22, bl. 46

Telefon: +4021 2213055

Fax: +4021 2213066

Sef agentie: Constantin Buldur

Email: constantin.buldur@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia 1 Mai

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Bd. Ion Mihalache nr. 65, sector 1

Telefon: +4021 2221677

Fax: +4021 2221676

Director agentie: Bogdan Zlotar

Email: bogdan.zlotar@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Ghencea

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Home & Design Mall, sector 6

Telefon: +4021 2048717

Fax: +4021 2048713

Sef agentie: Mirela Giuhat

Email: mirela.giuhat@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Lacul Tei

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul Lacul Tei nr. 109, Bl.13, sector 2

Telefon: +4021 2431212

Fax: +4021 2431494

Director agentie : Diana Petra

Email: diana.petra@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Stefan cel Mare

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Sos. Stefan cel Mare nr. 16, Bl. 22, sector 2

Telefon: +4021 2111373

Fax: +4021 2111366

Director agentie: Andreea Stere

Email: andreea.stere@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia BERCENI, unitatea Bancii Transilvania cu nr. 400

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Al. Obregia nr. 35, bl. 35, sector 4

Telefon: +4021 6835010

Fax: +4021 6835035

Director: Bianca Toba

Email: bianca.toba@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Patrascanu

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Bd. L. Patrascanu nr. 18, bl. MC 18 A, sector 3

Telefon: +4021 3401667

Fax: +4021 3401647

Sef agentie: Gheorghita Tabolcea

Email: gheorghita.tabolcea@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Calea Giurgiului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Sos. Giurgiului nr. 127, bl. 2B, sector 4

Telefon: +4021 4512050

Fax: +4021 4512061

Sef agentie: Octavian Popa

Email: octavian.popa@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Bucurestii Noi

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Bd. Bucurestii Noi nr. 68, sector 1

Telefon: +4021 6678060

Fax: +4021 6678059

Director: Adrian Marinescu

Email: adrian.marinescu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Valea Argesului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Drumul Taberei nr. 96, bl. 521, sector 6

Telefon: +4021 4449270

Fax: +4021 4449277

Director: Carmen Graur

Email: carmen.graur@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Rahova

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Sos. Alexandriei nr. 16, bl.L4, sectorul 5

Telefon: +4021 4568011

Fax: +40214568012

Sef agentie: Claudia Stoiean

Email: claudia.stoiean@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Dristor

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Mihai Bravu nr.305, bl. 14A-14B

Telefon: +4021 4072716

Fax: +4021 3440025

Sef agentie: Corina Radtchenco

Email: corina.radtchenco@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Pallady

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Th. Pallady nr. 1, bl. 26, sector 3

Telefon: +40213485084

Fax: +40213485040

Sef agentie: Cristina Calin

Email: cristina.calin@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Aviatiei

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Cpt. Av. Serbanescu, nr 26, bl 17B, tronson 1, sector 1

Telefon: +4021 2320068

Fax: +4021 2320198

Sef agentie: Mihai Busu

Email: mihai.busu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Centrul Civic

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul Unirii nr. 25-27, bl. 14-15, sector 4

Telefon: +4021 3195060

Fax: +4021 3195065

Sef agentie: Ioana Dandu

Email: ioana.dandu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Gara de Nord

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Garii nr. 6- 8, sector 1

Telefon: 317.09.59, 317.09.60

Fax: +4021 317.08.97

Sef agentie: Adrian Nastase

Email: adrian.nastase@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Gorjului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Bd. Iuliu Maniu nr. 65, sector 6

Telefon: +4021 4301500

Fax: +4021 4301995

Sef agentie: Aurelia Sandu

Email: aurelia.sandu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Mihai Bravu

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Sos. Mihai Bravu nr. 290, sector 3

Telefon: +4021 3203070

Fax: +4021 3202555

Director agentie: Mihaela Postelnicu

Email: Mihaela.Postelnicu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Nicolae Titulescu

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul Nicolae Titulescu nr. 95-103, sector 1

Telefon: +4021 2222410

Fax: +4021 2222475

Sef agentie: Roxana Pocora

Email: roxana.pocora@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Mosilor

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea Mosilor nr. 274, bl. 18, sector 2

Telefon: +4021 2110401

Fax: +4021 2110350

Sef agentie: Florinela Baraitaru

Email: florinela.baraitaru@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Brancoveanu

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Bd. Constantin Brancoveanu, nr.114, Bl. 1/1, sector 4

Telefon: +4021 401.2261

Fax: +4021 460.1177

Sef agentie: George Capatina

Email: george.capatina@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Stirbei Voda

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea Stirbei Voda, nr. 97-99, bloc 25CD, sector 1

Telefon: +4021 6373120

Fax: +4021 6373123

Sef Agentie: Ramona Soare

Email: ramonamaria.soare@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Doamna Ghica

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Sos. Colentina nr. 53, bl. 59, sector 2

Telefon: +4021 2426218

Fax: +4021 2426261

Sef agentie: Ruxandra Pirjol

Email: ruxandra.pirjol@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Delea Veche

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Calarasilor nr. 179, bl. 49, sector 3

Telefon: +4021 326 6259

Fax: +4021 326 6252

Sef agentie: Nicoleta Ionescu

Email: nicoleta.ionescu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Soseaua Oltenitei

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Sos. Oltenitei nr. 232, bl. 23, sector 4

Telefon: +4021 6343421

Fax: +4021 6343335

Sef agentie: Cristian Burcea

Email: cristian.burcea@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Giulesti

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea Giulesti nr. 133, sector 6

Telefon: +4021 2074050

Fax: +4021 2202011

Sef agentie: Maria Cretu

Email: maria.cretu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Oraselul Copiilor

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Sos. Oltenitei Nr. 50, Bl 7A, parter, Sector 4

Telefon: +4021 401 2253

Fax: +4021 332 4269

Sef agentie: Cristina Grigorescu

Email: cristinam.grigorescu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Apusului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Bd. Iuliu Maniu nr. 186 - 188, sector 6

Telefon: +4021 434 1681

Fax: +4021 4341684

Sef agentie: Maria Bodonea

Email: maria.bodonea@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Tineretului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Lanariei nr. 5

Telefon: +4021 330 3237

Fax: +4021 330 3240

Sef agentie: Camelia Goga

Email: camelia.goga@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Domenii

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Gheorghe Missail nr. 119, sector 1

Telefon: +4021 207 4061

Fax: +4021 224 1047

Sef agentie: Cristian Mucuta

Email: cristian.mucuta@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Apaca

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Iuliu Maniu nr. 7

Telefon: +4021 3160075

Fax: +4021 3160091

Sef agentie: Catalina Adam

Email: catalina.adam@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Iancului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Mihai Bravu nr 139-145, Bl. D11

Telefon: +4021 250 55 73/43/42

Fax: +4021 250 55 74

Sef Agentie: Beatrice Burlacu

Email: beatrice.burlacu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Vitan

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea Vitan 199, bloc 52

Telefon: +4021 346 40 29/31/53/57

Fax: +4021 346 40 29

Sef Agentie: Marius Panainte

Email: marius.panainte @bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Nerva Traian

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea Calarasilor, Nr 116-122

Telefon: +4021 320 21 98/92/86/88

Fax: +4021 320 21 98

Sef Agentie: Florin Burmaz

Email: florin.burmaz@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Delfinului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Sos. Pantelimon, Nr 243, bloc 52, parter

Telefon: +4021 255 60 01/19/74/61/17

Fax: +4021 255 61 17

Sef Agentie: Adina Gheorghe

Email: adina.gheorghe@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Amzei

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Piata Amzei nr. 7-9

Telefon: +4021 3156190/93/94

Fax: +4021 3156197

Sef agentie: Corina Hantea

Email: corina.hantea@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Soseaua Chitilei

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Sos. Chitilei nr. 90

Telefon: +4021 6670053

Fax: +4021 6670046

Sef agentie: Ioana Gotea

Email: ioana.gotea@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Vacaresti

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea Vacaresti nr. 302, bl.1C

Telefon: +4021 401 2282

Fax: +4021 331 3414

Sef agentie: Cornelia Bocsaru

Email: cornelia.bocsaru@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Piata Sudului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Srg. Nitu Vasile nr. 14

Telefon: +4021 3321113

Fax: +4021 3321146

Sef agentie: Ana Maria Beldiman

Email: anamaria.beldiman@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Coposu

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul Coposu nr. 3-5, bl. 101

Telefon: +4021 3103315

Fax: +4021 3103165

Director agentie: Ramona Munteanu

Email: ramona.munteanu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Lizeanu

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Sos. Stefan cel Mare nr. 33A

Telefon: +4021 4072590 / +4021 4072591

Fax: +4021 2105028

Sef agentie: Madalina Petcu

Email: madalina.petcu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Titan

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Bd. Nicolae Grigorescu nr. 31 A

Telefon: +4021 3405002

Fax: +4021 3405009

Sef agentie: Catalina Talpa

Email: catalina.talpa@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Perla

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Cal.Dorobantilor 102-110, bl.2

Telefon: +(4)021.231.41.02

Fax: +(4)021.231.41.07

Sef agentie: Alina Paun

Email: alina.paun@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Octavian Goga

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul. OCTAVIAN GOGA nr.22,bl.M63

Telefon: 021 3210236

Fax: 021 3210238

Sef agentie: Gabriel Patrascu

Email: gabriel.patrascu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Bagdasar

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

sos. Berceni nr.35 bl.104

Telefon: +4021 3349913

Fax: +4021 3341018

Sef angentie: Daniel Burcea

Email: daniel.burcea@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Margeanului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Margeanului nr. 26, bl. M23A, sector 5

Telefon: +4021 4205058/52/44

Fax: +4021 4205035

Sef agentie: Lucian Stroe

Email: lucian.stroe@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Drumul Taberei 34

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Drumul Taberei, nr. 32

Telefon: +4021 7460130

Fax: +4021 7460134

Sef agentie: Teodora Grigore

Email: teodora.grigore@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Universitate

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul Regina Elisabeta nr.16

Telefon: +(4) 021 431 33 00 / +(4) 021 310 67 09

Fax: +(4) 021 310 67 06

Sef agentie: Virginia Gugiuman

Email: virginia.gugiuman@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Baba Novac

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Baba Novac, nr. 15A, Bl 3 parter

Telefon: Tel.: +(4) 021.324.10.19

Fax: Tel.: +(4) 021.324.10.21

Sef agentie: Florin Pencea

Email: florin.pencea@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Bratianu

Orar: Luni - Vineri: 9:00 - 17:30

 

Bd I.C. Bratianu nr 34

Telefon: +(4)021.431.33.22

Fax: +(4)021.312.30.15

Sef agentie: Andreea Ghibus

Email: andreea.ghibus@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Baneasa

Orar: Luni-Vineri :9-17

 

Soseaua Bucuresti-Ploiesti, Nr.43

Telefon: +(4) 021.380.69.65

Fax: +(4)021.380.69.65

Sef Agentie: Dorina Cane

Email: dorina.cane@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Sebastian

Orar: Luni-Vineri: 9 - 17

 

Calea Rahovei nr. 322, bl. 67

Telefon: +(4)021.387.31.75

Fax: +(4)021.456.33.10

Sef agentie: Vanghelita Badeca

Email: vanghelita.badeca@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Piata Romana

Orar: Luni - Vineri: 9:00 - 17:00

 

Bd. Magheru, nr. 29

Telefon: +(4)021.431.33.40

Fax: +(4)021.315.45.60

Sef agentie: Gianina Bocanet

Email: gianina.bocanet@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Sema Parc

Orar: Luni-Vineri: 9 - 17

 

Splaiul Independentei, nr.319

Telefon: +(4)021.407.36.16

Fax: +(4)021.407.36.20

Sef agentie: Stefan Rotaru

Email: stefan.rotaru@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Piata Progresul

Orar: Luni -Vineri: 9 -17

 

Sos.Giurgiului nr.118, bl.12

Telefon: 021 451 3813

Fax: 021 451 3815

Sef Agentie: Diana Cseh

Email: diana.cseh@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Punctul de lucru Mall Liberty Center

Orar: Luni - Vineri: 10-17:30
Casa schimb valutar: L-V: 18 -21; S-D: 13-21

 

Sos. Progresului nr.151-171

Telefon: +4021 387 3144

Fax: +4021 369 9715

Sef punct de lucru: Mihaela Ivan

Email: mihaela.ivan@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Punctul de lucru Auchan Vitan

Orar: Luni - Vineri: 9:00 - 17:00
Sambata: 9:30 - 12:30 
Schimb valutar: Luni-Duminica: 09:00-20:00

 

Calea Vitan 236

Telefon: +0213 400565

Fax: +0213 400567

Sef punct de lucru: Adriana Zlotea

Email: adriana.zlotea@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Punctul de lucru Henri Coanda - Sosiri

Orar: Luni - Vineri: 9 - 17:30
Sambata: 9:30-12:30
Schimb valutar: Luni - Duminica: 9 - 21

 

Cal. Bucurestilor; Nr.224E, Otopeni, jud. Ilfov

Telefon: +40747.09.55.33

Fax:

Sef Punct de Lucru: Ana Maria Musoiu

Email: anamaria.musoiu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Punctul de lucru Henri Coanda - Plecari

Orar: Luni - Vineri: 9 - 17:00

 

Cal. Bucurestilor; Nr.224E, Otopeni, jud. Ilfov

Telefon: +40747.09.55.33

Fax: -

Sef Punct de Lucru: Ana Maria Musoiu

Email: anamaria.musoiu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Cotroceni

Sos.COTROCENI nr.9 sect.6

Telefon: 021 314 5014

Fax: 021 314 5028

Sef agentie: Gabriela Manolache

Email: gabriela.manolache@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta