Home Retea unitati

Retea unitati

Cel mai bun credit de nevoi personale din Romania

 
* In zilele de sambata oferim o gama restransa de produse si servicii din oferta generala a bancii, serviciile disponibile fiind urmatoarele: deschideri de cont, actualizare de date clienti, operatiuni pe conturi , transferuri Western Union, schimburi valutare in numerar la casierie, accesarea serviciilor Direct Debit, SMS Alert, BT Alert, preluarea instrumentelor de debit in vederea prelucrarii, incasare facturi, eliberare extrase de cont, preluare numerar in regim de pretezaur. In zilele de sambata nu se fac licitatii valutare si nu putem sa va oferim informatii despre produsele de creditare.

 

Judetul Constanta

CONSTANTA

Sucursala CONSTANTA

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

 

B-dul Mamaia nr.134

Telefon: +40241 619116

Fax: +40241 619 117

Director: Mihaela Ichim

Email: mihaela.ichim@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Tomis

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Stefan cel Mare nr. 36-40

Telefon: + 40241 606638

Fax: +40 241 665470

Director agentie: Otilia Cocaina

Email: otilia.cocaina@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Dacia

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Tomis nr. 235

Telefon: +40 241 606620

Fax: +40 241 606621

Director: Carmen Toader

Email: carmen.toader@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Tomis Nord

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Adamclisi nr. 16

Telefon: +40241 606 685

Fax: +40241 671542

Sef agentie: Mihai Abagiu

Email: mihai.abagiu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Casa de Cultura

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. I.L.Caragiale 1/L25

Telefon: +40241 606159

Fax: +40241 511883

Director agentie: Monica Aur

Email: monica.aur@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Piata Farului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Aurora nr.6, bl. PF1

Telefon: +40241 606520

Fax: +40241 588480

Sef agentie: Valentina Alecu

Email: valentina.alecu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Grand

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Bd. Tomis nr. 57

Telefon: +40241 664404

Fax: +4021 606966

Sef agentie: Lucian Lupescu

Email: lucian.lupescu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Trocadero

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul Lapusneanu nr. 82, bl. E32

Telefon: +40241 619004; +40372 701661

Fax: +40241 619001

Sef agentie: Florentina Munteanu

Email: florentina.munteanu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Big

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul I.C.Bratianu nr. 98, bl. SR3

Telefon: +40241 606155

Fax: +40241 629211

Director agentie: Marinica Alexandru

Email: alexandru.marinica@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Capitol

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul Tomis nr. 138, bl. TD1A

Telefon: +40241 508272

Fax: +40241 516 070

Sef agentie: Daniel Nita

Email: daniel.nita@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Soveja

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Soveja nr. 104, bl. 44

Telefon: +40241 606244

Fax: +40241 511828

Sef agentie: Mirela Fodor

Email: mirela.fodor@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Faleza Nord

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Unirii nr. 70, bl.D

Telefon: +40241 607231

Fax: +40241 650330

Sef agentie: Daniela Rasoi

Email: daniela.rasoi@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Constanta Sud

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul Aurel Vlaicu nr. 60

Telefon: +40241 614149

Fax: +40241 614148

Sef agentie: Alexandra Ploian

Email: alexandra.ploian@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Port

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Incinta PORT, cladire Navlomar

Telefon: +40241 615821

Fax: +40241 550103

sef agentie: Virgil Pepi

Email: virgil.pepi@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Punctul de lucru Maritimo

Orar: Luni - Vineri: 9:00 - 17:00

 

B-dul Aurel Vlaicu nr.220, Mall Maritimo

Telefon: +40241 838896

Fax: +40241 838886

Sef punct de lucru: Aurelian Negurici

Email: aurelian.negurici@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

CERNAVODA

Agentia Cernavoda

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Crisan nr. 5, bl. 02B / 2

Telefon: +40241 235133

Fax: +40241 235583

Sef agentie: Marian Moroiu

Email: marian.moroiu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

EFORIE NORD

Agentia Eforie Nord

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Andrei Muresanu nr.1

Telefon: +40241 706348

Fax: +4021 741317

Sef agentie: Eugenia Solomon

Email: eugenia.solomon@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

MANGALIA

Agentia Mangalia

Orar: Luni - Vineri: 9:00-17:30

 

Str. Stefan cel Mare nr. 6

Telefon: +40241 706955

Fax: +40241 706956

Director: Laura Spinoche

Email: laura.spinoche@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

MEDGIDIA

Agentia Medgidia

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Republicii nr. 7, bl. G3

Telefon: +40241 810074

Fax: +40241 810063

Sef agentie: Sorin Stancu

Email: sorin.stancu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

MURFATLAR

Agentia Murfatlar

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea Bucuresti nr.15, bl. BA2, Murfatlar

Telefon: +40241 232171

Fax: +40241 232141

Sef agentie: Mihai Gioga

Email: mihai.gioga@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

NAVODARI

Agentia Navodari

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Constantei bl. C3

Telefon: +40372 701703

Fax: +40241 766755

Sef agentie: Maria Curteanu

Email: maria.curteanu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta