Home Retea unitati

Retea unitati

Cel mai bun credit de nevoi personale din Romania

 
* In zilele de sambata oferim o gama restransa de produse si servicii din oferta generala a bancii, serviciile disponibile fiind urmatoarele: deschideri de cont, actualizare de date clienti, operatiuni pe conturi , transferuri Western Union, schimburi valutare in numerar la casierie, accesarea serviciilor Direct Debit, SMS Alert, BT Alert, preluarea instrumentelor de debit in vederea prelucrarii, incasare facturi, eliberare extrase de cont, preluare numerar in regim de pretezaur. In zilele de sambata nu se fac licitatii valutare si nu putem sa va oferim informatii despre produsele de creditare.

 

Judetul Iasi

IASI

Sucursala IASI

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

 

Str.Palat nr.3C Cladirea E3 UBC4

Telefon: +40232 215011

Fax: +40232 216770, 215011

Director Regional: Areta Ivascu

Email: areta.ivascu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Alexandru cel Bun

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Bd. Alexandru cel Bun nr. 23, bl. B1

Telefon: +40232.254150

Fax: +40232 254257

Sef agentie: Ioan Varzariu

Email: ioan.varzariu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Pacurari

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Pacurari nr. 158, bl. 592

Telefon: +40232 413017

Fax: +40232 413020

Sef agentie: Otilia Ciornei

Email: otilia.ciornei@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Piata Unirii

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Cuza Voda nr. 1A, bl. 8

Telefon: +40 232 240173

Fax: +40 232 240184

Director: Cristina Ciplinschi

Email: cristina.ciplinschi@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Tatarasi

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Ion Creanga nr. 7, bl. K2, sc. A

Telefon: +40232 247202

Fax: +40232 247209

Sef agentie: Gabriel Boz

Email: gabriel.boz@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Podu Ros

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul Socola nr. 2, bl. F, tronson 4

Telefon: +40232 230406

Fax: +40232 230448

Sef agentie: Mihaela Savescu

Email: mihaela.savescu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Campus Tudor

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Tudor Vladimirescu, camin studentesc T17

Telefon: +40232 278 101

Fax: +40232 278 110

Sef agentie: Cristina Vicoveanu

Email: cristina.vicoveanu@btrl.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Gara Iasului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Garii nr. 20 - 22

Telefon: +40232 240338

Fax: +40232 240335

Sef agentie: Oana Turcu

Email: oana.turcu@btrl.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Nicolina

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. T. Neculai nr. 2

Telefon: +40232 222578

Fax: +40232 222577

Sef agentie: Oana Brosteanu

Email: oana.brosteanu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Centrul Civic

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

str. Anastasie Panu nr. 13-15, bl. Ghica Voda sc. 2C, parter

Telefon: +40232 275030

Fax: +40232 275055

sef agentie: Daniela Burnuz

Email: daniela.burnuz@btrl.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Iasi

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul Independentei nr. 19 - 24, Iasi

Telefon: +40232 272841

Fax: +40232 272843

Sef agentie: Alexandra Moroseanu

Email: alexandra.moroseanu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

HARLAU

Agentia Harlau

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Bogdan Voda br. 12, sc.B

Telefon: +40232 711132

Fax: +40232 711143

Sef agentie: Liviu Puscasu

Email: liviu.puscasu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

PASCANI

Agentia Pascani

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Stefan cel Mare, bl. V 1-3

Telefon: +40232 710108

Fax: +40232 710148

Sef agentie: Smarandita Drambei

Email: smarandita.drambei @bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

TARGU FRUMOS

Agentia Targu-Frumos

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Cuza Voda nr. 81

Telefon: +40232 710409

Fax: +40232 710499

Sef agentie: Constantin Timofte

Email: constantin.timofte@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta