Home Retea unitati

Retea unitati

Cel mai bun credit de nevoi personale din Romania

 
* In zilele de sambata oferim o gama restransa de produse si servicii din oferta generala a bancii, serviciile disponibile fiind urmatoarele: deschideri de cont, actualizare de date clienti, operatiuni pe conturi , transferuri Western Union, schimburi valutare in numerar la casierie, accesarea serviciilor Direct Debit, SMS Alert, BT Alert, preluarea instrumentelor de debit in vederea prelucrarii, incasare facturi, eliberare extrase de cont, preluare numerar in regim de pretezaur. In zilele de sambata nu se fac licitatii valutare si nu putem sa va oferim informatii despre produsele de creditare.

 

Judetul Ilfov

AFUMATI

Agentia Doraly

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Sos. Bucuresti-Urziceni nr. 31, Centrul Comercial Doraly, Pavilion S

Telefon: +4021 3100944; +4021 3100945; +4021 3100946

Fax: +4021 3100947

Sef agentie: Danut Teasca

Email: danut.teasca@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

BUFTEA

Agentia Buftea

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul Mihai Eminescu nr. 12, bl. R5

Telefon: +4021 3108060

Fax: +4021 3108242

Sef agentie: Florentina Cretu

Email: florentina.cretu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

OTOPENI

Sucursala OTOPENI

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

 

Calea Bucuresti nr. 78, bl. B2-4, Otopeni

Telefon: +4021 3500272

Fax: +4021 3500308

Director: Adrian Marinescu

Email: adrian.marinescu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

POPESTI LEORDENI

Agentia Popesti Leordeni

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Sos. Oltenitei, nr. 23, bl. M1

Telefon: +4021 361.48.73

Fax: +4021.361.48.77

Sef agentie: Catalin Arghirescu

Email: catalin.arghirescu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

VOLUNTARI

Sucursala VOLUNTARI

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

 

Sos. Afumati nr. 57, Comuna Voluntari, jud. Ilfov

Telefon: +4021 4055900

Fax: +4021 2705087

Director: Cristian Zara

Email: cristian.zara@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Pipera

Orar: Luni - Vineri: 09:00-17:00

 

Bulevardul Pipera nr. 23, Cartier Pipera

Telefon: +(4) 021233.81.60

Fax: +(4) 021233.81.21

Sef agentie: Florentina Gavrila

Email: florentina.gavrila@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta