Home Retea unitati

Retea unitati

Cel mai bun credit de nevoi personale din Romania

 
* In zilele de sambata oferim o gama restransa de produse si servicii din oferta generala a bancii, serviciile disponibile fiind urmatoarele: deschideri de cont, actualizare de date clienti, operatiuni pe conturi , transferuri Western Union, schimburi valutare in numerar la casierie, accesarea serviciilor Direct Debit, SMS Alert, BT Alert, preluarea instrumentelor de debit in vederea prelucrarii, incasare facturi, eliberare extrase de cont, preluare numerar in regim de pretezaur. In zilele de sambata nu se fac licitatii valutare si nu putem sa va oferim informatii despre produsele de creditare.

 

Judetul Timis

TIMISOARA

Sucursala TIMISOARA

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

 

B-dul Republicii nr. 4

Telefon: +40256 293448

Fax: +40256 293316

Director: Monica Blaj

Email: monica.blaj@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Bega

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. A. Pacha nr.1

Telefon: +40256 201048

Fax: +40256 201047

Director: Zoltan Hajos

Email: zoltan.hajos@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Nord

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul General Dragalina nr.41

Telefon: +40256 494773

Fax: +40256 494776

Sef agentie: Mircea Georgescu

Email: mircea.georgescu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Iosefin + ITALIAN DESK

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul Tineretii nr. 32

Telefon: +40256 494466

Fax: +40256 495340

Sef agentie: Iasmina Cionchi

Email: iasmina.cionchi@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Calea Aradului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea Aradului nr. 44, bl. 32

Telefon: +40256 226663

Fax: +40256 226751

Sef agentie: Laura Popa

Email: laura.popa@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Giroc

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Martirilor nr. 62

Telefon: +40256 489727

Fax: +40256 489741

Director agentie: Marius Gherle

Email: marius.gherle@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Calea Lugojului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Simion Barnutiu nr. 75 - 77

Telefon: +40256 219044

Fax: +40256 219058

Sef agentie: Andreea Raica

Email: andreea.raica@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Torontal

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea Torontalului NR. 10

Telefon: +40256 227653

Fax: +40256 227671

Sef agentie: Ramona Belejan

Email: ramona.belejan@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Dumbravita

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea Sever Bocu nr. 82

Telefon: +40256 280111

Fax: +40256 280117

Sef agentie: Daniela Lontis

Email: daniela.lontis@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Complex Studentesc

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Daliei nr. 8

Telefon: +40256 201550

Fax: +40256 201555

Sef agentie: Andreea Strugaru

Email: andreea.strugaru@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Baroc

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Palanca nr. 2, Piata Unirii

Telefon: +40256 434 550

Fax: +40256 434 551

Sef agentie: Floare Pop

Email: floare.pop@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Dambovita

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul Dambovita bl. D 41 / A

Telefon: +40256 215300

Fax: +40256 215304

Sef agentie: Ovidiu Cimpoieru

Email: ovidiu.cimpoieru@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Calea Sagului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea Sagului nr.70, sc.B

Telefon: +40256 271025

Fax: +40256 271024

Sef agentie: Stefan Talos

Email: stefan.talos@bancatransilania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Elisabetin

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

str. Gh. Doja nr. 35

Telefon: +40256274072

Fax: +40256274078

Sef agentie: Neguta Stanciu

Email: neguta.stanciu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Gheorghe Lazar

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Blv. Gh. Lazar, Nr. 40

Telefon: +40256 440 031

Fax: +40256 440 025

Sef agentie: Cornelia Florea

Email: cornelia.florea@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Punctul de lucru Iulius Mall

Orar: Luni - Vineri: 10-17:30
Schimb Valutar: Luni - Duminica: 10-22

 

Str. Demetriade nr.1

Telefon: +40256 200791

Fax: +40256 200792

Sef punct de lucru: Diana-Ioana Pop

Email: diana-ioana.pop@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Divizia pentru Medici Timisoara

Orar: Luni-Vineri: 9-17

 

Str. General Grigorescu nr. 8

Telefon: +40256 201611

Fax: +40256 201619

Sef agentie: Ani Mazilu

Email: ani.mazilu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

JIMBOLIA

Agentia Jimbolia

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. Republicii nr. 20

Telefon: +40256 361434

Fax: +40256 361435

Sef agentie: Floare Filip

Email: floare.filip@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

LUGOJ

Agentia Lugoj

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. A.C.Popovici nr.2

Telefon: +40256 355292

Fax: +40256 358993

Sef agentie: Nicolae Zgriba

Email: nicolae.zgriba@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta