Home Retea unitati

Retea unitati

Cel mai bun credit de nevoi personale din Romania

 
* In zilele de sambata oferim o gama restransa de produse si servicii din oferta generala a bancii, serviciile disponibile fiind urmatoarele: deschideri de cont, actualizare de date clienti, operatiuni pe conturi , transferuri Western Union, schimburi valutare in numerar la casierie, accesarea serviciilor Direct Debit, SMS Alert, BT Alert, preluarea instrumentelor de debit in vederea prelucrarii, incasare facturi, eliberare extrase de cont, preluare numerar in regim de pretezaur. In zilele de sambata nu se fac licitatii valutare si nu putem sa va oferim informatii despre produsele de creditare.

 

Judetul Valcea

RAMNICU VALCEA

Sucursala RAMNICU-VALCEA

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

 

Str.Gabriel Stoianovici, nr.13

Telefon: +40250 736344

Fax: +40250 738062

Director: Hary Draghici

Email: hary.draghici@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Cozia - Ramnicu-Valcea

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea lui Traian nr. 146, bl. L

Telefon: +40250 734857

Fax: +40250 730769

Sef agentia: Livia Sandu

Email: livia.sandu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Nord Ramnicu-Valcea

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea lui Traian nr. 152, bl. 13

Telefon: +40250 745554

Fax: +40250 745560

Sef agentie: Cristina Mihaela Dumitru

Email: cristina.dumitru@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Sud Ramnicu-Valcea

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Calea lui Traian, bl. S9

Telefon: +40250 710108

Fax: +40250 710204

Sef agentie: Negretu Nadia

Email: nadia.negretu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Ostroveni

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

B-dul Tineretului, nr.8, bl.B4 - Centrul comercial Hermes

Telefon: +40250 710002

Fax: +40250 710060

Sef agentie: Catalin Scundeanu

Email: catalin.scundeanu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

DRAGASANI

Agentia Dragasani

Orar: Luni - Vineri: 9-17

 

Str. G. Mihaescu nr. A1

Telefon: +40250 813261

Fax: +40250 811558

Sef agentie: Dan Zinca

Email: dan.zinca@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

HOREZU

Agentia Horezu

Orar: Luni - Vineri: 9-17
Sambata: 9:30 -12:30

 

Str.Independentei, Nr.1A

Telefon: +40250 860345; +40250 860375

Fax: +40250 860535

Sef Agentie: Cristian Popa

Email: cristian.popa@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta