Stiri

Job la BT, in echipa Marketing Online, in Cluj: Senior Conversion Analyst

2014-06-27

Banca Transilvania angajeaza, in cadrul echipei Marketing – Sediul Central, in Cluj-Napoca, o persoana pentru pozitia de Senior Conversion Analyst.

Principalele responsabilitati:

  • propune si implementeaza dezvoltari tehnice care sa optimizeze prezenta online a BT
  • gestioneaza proiectele de optimizare a ratei de conversie, in toate componentele sale
  • gestioneaza, pe intreaga verticala, un portofoliu complet de produse online
  • negociaza si achizitioneaza media online, in vederea cresterii traficului portofoliului de proiecte
  • optimizarea continua in pagini, pentru cresterea ratei de conversie
  • dezvoltari tehnice pentru social media

Cerinte:

  • experienta relevanta, de minim 3 ani, pe o pozitie similara, intr-o companie sau intr-o agentie de publicitate
  • Google Analytics, AdWords, programe de afiliere si alte tool-uri specifice
  • cunostinte de SEO on si off page

Se ofera:

  • pachet atractiv de beneficii
  • ocazia de a face parte din echipa Marketing Online
  • traininguri de pregatire si perfectionare
  • oportunitati de dezvoltare a carierei
  • performante apreciate si recompensate

Trimiteti CV-ul si Scrisoarea de intentie pe adresa: recrutare@btrl.ro, cu subiectul Senior Conversion Analyst

Deadline aplicare: 15 iulie 2014

Categorii stiri

BT in Social Media

Contact pentru presa

0264 308028
*8028
(din retelele Telekom, Vodafone si Orange)