Acest site foloseste cookies, pentru o mai buna experienta de utilizare. Prin accesarea site-ului esti de acord cu termenii si conditiile
Retea agentii

Peste tot vezi BT. Este banca de langa tine. Suntem in fiecare judet, iar in orasele mari in mod sigur ne intalnesti in drumul tau spre casa sau spre cumparaturi. Avem aproape 550 de sedii in Romania si Italia. Stiai ca 170.000 de persoane vin zilnic pe la noi? Te asteptam.

 

 


Ce operatiuni poti face sambata/duminica?*

 

Judetul Iasi

IASI

Sucursala IASI

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

Str.Palat nr.3C Cladirea E3 UBC4

Telefon: +40232 215011

Fax: +40232 216770, 215011

Director Regional: Areta Ivascu

Email: areta.ivascu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Alexandru cel Bun

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Bd. Alexandru cel Bun nr. 23, bl. B1

Telefon: +40232.254150

Fax: +40232 254257

Sef agentie: Ioan Varzariu

Email: ioan.varzariu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Pacurari

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Pacurari nr. 158, bl. 592

Telefon: +40232 413017

Fax: +40232 413020

Sef agentie: Otilia Ciornei

Email: otilia.ciornei@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Piata Unirii

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Cuza Voda nr. 1A, bl. 8

Telefon: +40 232 240173

Fax: +40 232 240184

Sef Agentie: Popa Mihaela

Email: popa.mihaela@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Tatarasi

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Ion Creanga nr. 7, bl. K2, sc. A

Telefon: +40232 247202

Fax: +40232 247209

Sef agentie: Gabriel Boz

Email: gabriel.boz@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Podu Ros

Orar: Luni - Vineri: 9-17

B-dul Socola nr. 2, bl. F, tronson 4

Telefon: +40232 230406

Fax: +40232 230448

Sef agentie: Mihaela Savescu

Email: mihaela.savescu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Campus Tudor

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Tudor Vladimirescu, camin studentesc T17

Telefon: +40232 278 101

Fax: +40232 278 110

Sef agentie: Cristina Vicoveanu

Email: cristina.vicoveanu@btrl.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Gara Iasului

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Garii nr. 10, Bl 20-22, Parter

Telefon: +40232 240338

Fax: +40232 240335

Sef agentie: Oana Scoipan Turcu

Email: oana.turcu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Nicolina

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. T. Neculai nr. 2

Telefon: +40232 222578

Fax: +40232 222577

Sef agentie: Ana Gheorghita

Email: ana.gheorghita@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Centrul Civic

Orar: Luni - Vineri: 9-17

str. Anastasie Panu nr. 13-15, bl. Ghica Voda sc. 2C, parter

Telefon: +40232 275030

Fax: +40232 275055

sef agentie: Daniela Burnuz

Email: daniela.burnuz@btrl.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Divizia pentru Medici

Orar: Luni - Vineri: 9-17

B-dul Independentei, Nr.19-23, Bl. B1-5

Telefon: +40232 272841

Fax: +40232 272843

Sef agentie: Alexandra Moroseanu

Email: alexandra.moroseanu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

HARLAU

Agentia Harlau

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Bogdan Voda br. 12, sc.B

Telefon: +40232 711132

Fax: +40232 711143

Sef agentie: Liviu Puscasu

Email: liviu.puscasu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

PASCANI

Agentia Pascani

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Stefan cel Mare, bl. V 1-3

Telefon: +40232 710108

Fax: +40232 710148

Sef agentie: Smarandita Drambei

Email: smarandita.drambei @bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

TARGU FRUMOS

Agentia Targu-Frumos

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Cuza Voda nr. 81

Telefon: +40232 710409

Fax: +40232 710499

Sef agentie: Georgian Baltag

Email: georgian.baltag@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta


PRACTIC BT - Cel mai bun credit de nevoi personale

0264 308028
*8028
(apelabil din orice retea nationala, fixa sau mobila)