Acest site foloseste cookies, pentru o mai buna experienta de utilizare. Prin accesarea site-ului esti de acord cu termenii si conditiile
Retea agentii

Peste tot vezi BT. Este banca de langa tine. Suntem in fiecare judet, iar in orasele mari in mod sigur ne intalnesti in drumul tau spre casa sau spre cumparaturi. Avem aproape 550 de sedii in Romania si Italia. Stiai ca 170.000 de persoane vin zilnic pe la noi? Te asteptam.

 

 


Ce operatiuni poti face sambata/duminica?*

 

Judetul Neamt

PIATRA NEAMT

Sucursala PIATRA NEAMT

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

Bdul Decebal nr. 3 Bl. E1

Telefon: +40233 211912

Fax: +40233 211065

Director coordonator: Ana Calarasu

Email: ana.calarasu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Orion

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Complex Orion

Telefon: +40233 227225

Fax: +40233 227229

Sef agentie: Corina Muraru

Email: corina.muraru@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Ceahlau

Orar: Luni - Vineri: 9-17

B-dul Decebal nr. 90

Telefon: +40233 226630

Fax: +40233 225566

Sef agentie: Elena Tuduran

Email: elena.tuduran@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Maratei

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Progresului nr. 121, bl. M48

Telefon: +40233 220360

Fax: +40233 220367

Sef agentie: Roxana Marinela Caia

Email: roxana.caia@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Pietricica

Orar: Luni - Vineri: 9-17

G-ral Dascalescu nr.13 Bl.T2

Telefon: +40233 233470

Fax: +40233 233475

Sef agentie: Crina Tudurache

Email: crina.tudurache@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Eminescu

Orar: Luni - Vineri: 9-17

P-ta Stefan Cel Mare, nr. 10, parter

Telefon: +40233 233610

Fax: +40233 233615

Sef agentie: Maria Craciun

Email: maria.craciun@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Punctul de lucru Traian

Orar: Luni - Vineri: 9-17

B-dul Traian, bl. S1

Telefon: +40233 220460

Fax: +40233 220467

Coordonator: Valeria Moraru

Email: valeria.moraru@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

BICAZ

Agentia Bicaz

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Piata Corbului, bl. 2

Telefon: +40233 254 470

Fax: +40233 254 467

Sef agentie: Carmen Barb

Email: carmen.barb@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

ROMAN

Sucursala ROMAN

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

Str. Roman Musat nr. 38

Telefon: +40233 742467

Fax: +40233 742463

Director sucursala: Micaela Achiriloaei

Email: micaela.achiriloaei@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Musat

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Stefan cel Mare, bl. M6

Telefon: +40233 742487

Fax: +40263 742445

Sef Agentie: Radu Constantin Tudor

Email: constantin.tudor@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

TARGU NEAMT

Agentia Targu-Neamt

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Stefan cel Mare, bl. M4

Telefon: +40233 790510

Fax: +40233 790940

Director agentie: Iustina Munteanu

Email: iustina.munteanu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta


0264 308028
*8028
(apelabil din orice retea nationala, fixa sau mobila)