Acest site foloseste cookies, pentru o mai buna experienta de utilizare. Prin accesarea site-ului esti de acord cu termenii si conditiile
Retea agentii

Peste tot vezi BT. Este banca de langa tine. Suntem in fiecare judet, iar in orasele mari in mod sigur ne intalnesti in drumul tau spre casa sau spre cumparaturi. Avem aproape 550 de sedii in Romania si Italia. Stiai ca 170.000 de persoane vin zilnic pe la noi? Te asteptam.

 

 


Ce operatiuni poti face sambata/duminica?*

 

Judetul Prahova

PLOIESTI

Sucursala PLOIESTI

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

Str. Valeni nr. 18

Telefon: +40244 542613

Fax: +40244 510655

Director regional: Gabriela Nan

Email: gabriela.nan@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Ploiesti

Orar: Luni - Vineri: 9-17

B-dul Republicii nr. 15

Telefon: +40244 597609

Fax: +40244 597310

Director agentie: Matei Gheorghe

Email: matei.gheorghe@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Ploiesti Nord

Orar: Luni - Vineri: 9-17

B-dul Republicii nr. 118

Telefon: +40244 519559

Fax: +40244 598204

Director agentie: Alexandra Cezarina Buzoianu

Email: alexandra.buzoianu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Ploiesti Vest

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Malu Rosu nr. 126, bl. 10 F

Telefon: +40244 598541

Fax: +40244 599934

Director agentie: Bogdan Oana

Email: bogdan.oana@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Ploiesti Sud

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. 1 Decembrie 1918 nr. 14

Telefon: +40372 701 721

Fax: +40244 594 017

Sef agentie: Alina Ionescu

Email: alina.ionescu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Ploiesti Est

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Postei nr. 77, bl. B2

Telefon: +40244 593283

Fax: +40244 593222

Sef agentie: Catalin Marian Bucur

Email: catalin.bucur@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia 9 Mai

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Domnisori nr. 91, bl. 70

Telefon: +40244 558332

Fax: +40244 558337

Sef agentie: Roxana Anghel

Email: roxana.anghel@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Pietei

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. George Cosbuc nr. 13

Telefon: +40244 518883

Fax: +40244 518970

Sef agentie: Maria Boaru

Email: maria.boaru@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Democratiei

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Democratiei nr. 49, bl. N12

Telefon: +40244 572311

Fax: +40244 572315

Sef agentie: Simona Toma

Email: simona.toma@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Podul Inalt

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Ghe. Grigore Cantacuzino nr. 271

Telefon: +40244 587548

Fax: +40244 587551

Sef agentie: Cristina Dumitru

Email: cristina.dumitru@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Agentia Complex Nord

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Nord Shopping Center, Sos. Nordului nr.1

Telefon: +40244 533000

Fax: +40244 533007

Sef agentie: Ioana Pelin

Email: ioana.pelin@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

BAICOI

Agentia Baicoi

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Republicii nr. 9, bl. 26

Telefon: +40244 268144

Fax: +40244 268148

Sef agentie: Stefanita Gheorghe

Email: stefanita.gheorghe@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

BUSTENI

Punctul de lucru Busteni

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Libertatii nr. 108, localitatea Busteni

Telefon: +40244 322644

Fax: +40244 322647

Coordonator: Raluca Comsa

Email: raluca.comsa@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

CAMPINA

Sucursala CAMPINA

Orar: Luni - Vineri: 9-17:30
Sambata: 9:30 -12:30

B-dul Carol nr. 50, bl. 14B

Telefon: +40244 331809

Fax: +40244 376007

Director: Gheorghe Ilioiu

Email: gheorghe.ilioiu@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

Mizil

Agentia Mizil

Orar: Luni - Vineri: 9 -17

Sos. Mihai Bravu nr.63

Telefon: +40244 250441

Fax: +40244 250448

Sef agentie: Adrian Bunda

Email: adrian.bunda@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

SINAIA

Agentia Sinaia

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Bd. Carol I nr. 19

Telefon: +40244 312874

Fax: +40244 312860

Sef agentie: Mihaela Burca

Email: mihaela.burca@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta

VALENII DE MUNTE

Agentia Valenii de Munte

Orar: Luni - Vineri: 9-17

Str. Nicolae Iorga nr. 83, bl. E 13

Telefon: +40244 281452

Fax: +40244 281455

Sef agentie: Marian Mirica

Email: marian.mirica@bancatransilvania.ro

Vezi localizarea unitatii pe harta


PRACTIC BT - Cel mai bun credit de nevoi personale

0264 308028
*8028
(apelabil din orice retea nationala, fixa sau mobila)