Stiri

Job la BT: Ofiter Comunicare & PR, Sediul Central

2014-07-29

Banca Transilvania isi mareste echipa de comunicare & Public Relations. Pozitia este de Ofiter Comunicare & PR, pentru Cluj-Napoca, Sediul Central, iar deadlineul pentru aplicatii este 24 august a.c.

Cerinte:

  • Experienta: 3- 5 ani, in PR si Comunicare;
  • Studii superioare (Relatii Publice, Jurnalism);
  • Excelente abilitati de comunicare integrata si strategica: intern, extern, social media etc.
  • Excelente abilitati de editare in stiluri diferite, pentru medii de comunicare diverse;
  • Cunostinte solide de comunicare, PR, branding, CSR; Cunostinte IT: MS Office;  Limba engleza, nivel avansat;
  • Multitasking, responsabilitate, creativitate, atentie la detalii, proactivitate.

Responsabilitati si beneficii:

  • Implementarea unor activitati de comunicare, intern si extern;
  • Concepere si editare materiale de comunicare;
  • Analiza, planificare, monitorizare, raportare;
  • Oportunitatea de a lucra pentru un brand romanesc de top;
  • Pachet de beneficii atractiv;
  • Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta;
  • Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei;
  • Performante apreciate si recompensate.

Detalii pentru trimiterea CV-ului si a Motivatiei alegerii acestui job: recrutare@btrl.ro; subject mesaj: Comunicare & PR

Anunt job: https://www.bancatransilvania.ro/images/gallery/imagini-files/small_cariere_PR.jpg

Categorii stiri

BT in Social Media

Contact pentru presa

0264 308028
*8028
(din retelele Telekom, Vodafone si Orange)